© Copyright 2018 Tasarım ve Uygulama Erdal Medya

Jel Tırnak Süslemesi

Kalıcı Oje uygulamasının herhangi bir zararı varmıdır?

Kalıcı oje uygulamasının zararı kesinlikle yoktur, bilakis tırnağı koruyucu özelliği vardır. Tırnağı kırılan ve zayıf olan kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır.

Jel Tırnak Süslemesi

Jel Tırnağımı süsletmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Tırnak süsleme işlemlerini jel tırnak yapan yerlerde yaptırabilirsiniz, tüm jel tırnak yapan yerler de çok detaylı yoğun bir çalışma yapılamayabilir sebebi ise desen çalışması ayrı bir beceri ve uygulama dalıdır.

Jel Tırnak Süslemesi

Jel Tırnağıma nasıl bir desen yada taş süslemesi yaptırmalıyım?

Bir çok Avrupa ülkesinde çok yoğun ve koyu desen çalışmaları yaptırılmaktadır. Fakat kültürel yaşamlarına bakıldığı zaman bu gayet normaldir. Ancak ülkemizde bu her ortamda kullanılamamaktadır. İnternetteki süslü tırnaklara bakıp iç çekildiğini biliyoruz. Unutmayalım ki tırnağınıza yaptırdığınız taş desenleri veya süslemeler ile mevlüd, cenaze v.s. gibi her ortama girmek doğru olmayacaktır.
Bu sebep ile tırnağınıza yaptıracağınız süslemeleri abartmamanızı tavsiye ederiz.

Jel Tırnak Süslemesi

Jel Tırnağıma taş desenleri yaptırmak istiyorum. Bunun maliyeti nekadardır?

Tırnaklara istenilen desenin ya da taş eklemesinin yoğunluğuna ve taş kalitesine göre fiyatlar değişmektedir. Swarovski taş ile pırıl pırıl parlayan bir tırnak ile gezmek isteyebilirsiniz fakat bunun maliyeti tabi ki diğer çin malı ucuz taşlar ile aynı olmayacaktır. Yaptırırken mutlaka fiyatlarını sormanızı tavsiye ederiz.