© Copyright 2018 Tasarım ve Uygulama Erdal Medya

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj yaptırırken neye dikkat etmeliyim?

Kalıcı makyaj uygulaması geri döndürülmesi maliyetli bazen de geri döndürmesi imkansız olan bir uygulamadır, bu sebeple yaptırmadan önce nereye yaptırmanız gerektiğini iyi araştırmanız gerekmektedir. birincisi kime yaptırdığınız ve daha önceki çalışmalarından bazı örnekler görebildiğiniz kişiler olmalı, sonrasında kullandığı tekniğin hangisi olduğu, cihazlamı yoksa mikroblading kalemi ilemi yaptığına bakmalısınız. tercihiniz tabiki de cihaz ve işini iyi bilen bir estetisyen olmalı.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj yaptırdıktan sonra gündelik hayatımıza ne zaman dönebiliriz ?

Kalıcı makyajı kaliteli bir merkezde kaliteli bir kalıcı makyaj makinası ile yaptırdıysanız uygulama bitiminden hemen sonra gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj boyaları alerji yaparmı?

Kalıcı makyaj boyaları evet alerji yapar, bunlarından uygulamadan önce testleri mevcuttur, gittiğiniz merkez bu testi mutlaka yapmalıdır.

Kalıcı Makyaj

Hamileyim, kalıcı makyaj yaptırmak istiyorum. Herhangi bir zararı olurmu?

Kalıcı makyaj yaptırmanın hamile olanlara zararı yoktur.
Alerji testi yaptırmanızı öneririz.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj ile Kaş yaptırmak istiyorum, nelere dikkat etmeliyim?

Kalıcı makyaj yaptırırken öncelikle bu konuda iyi isim yapmış bir yeri tercih etmeniz gerekmektedir ki işlem sonunda yüzünüzde güzel bir ifade olsun. kalıcı makyajda yapılan hataların geri dönüşü hem zahmetli hem maliyetli hem de bazen geri dönülemeyen sebeplere yol açmaktadır.